Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Spolupráce
Spolupráce

Spolupráce s GREENWORLD

Pokud se zákazník zaregistruje do společnosti GREENWORLD, získává doživotní slevu 20%! Registrace stojí jednorázově 315,- Kč.

 

  1. Věrný zákazník – je pro ty, kterým se produkty GREENWORLD líbí a chtěli by nakupovat častěji, ať už pro sebe, své blízké či kamarády, nabízíme výrazné slevy a to slevu 20% na vše zboží (registrace stojí 315,- Kč, viz. výše)Věrnosti si ceníme.
  2. Partner (spolupracovník) – je pro ty, kteří v oboru “zdraví a zdravých produktů” již podnikají a chtěli by svou nabídku rozšířit, ale i pro ty, kteří by teprve v oboru chtěli začít podnikat, máme připravené slevy ještě větší + zvláštní odměny. Spolupracovník získává také slevu 20% + dalších slevu, která může být až 34%!!! Celkem tedy může získat maxilální slevu 54%!!!!!!! Navíc pořádáme produktová školení kde získáte informace nejen o produktech, ale i o léčbě zdravotních potíží a jak jim předcházet.

Můžete nám buď zavolat na tel: +420 774 800 850 a můžeme vše probrat nebo napište do kontaktního formuláře  a my vás budeme kontaktovat a se vším vám poradíme.


SpolupráceSpolečnost Green World je v České republice poměrně málo známá, dobrý obchodník v tom ale vidí výhodu. Ve světě už ale Green World dobré jméno má. Produkty Green World jsou velice účinné a získávají stále více na oblibě.

 

 


Pokud se vám naše nabídka líbí, neváhejte nás kontaktovat pomocí následujícího formuláře:

Kontaktní formulář pro zahájení spolupráce

Vaše jméno *
Váš e-mail *
Váš telefon *
Předmět *
Vaše zpráva *
captcha